biznes

 • foto
  Malowanie i konserwacja drzwi drewnianych

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Malowanie i konserwacja drzwi drewnianych . W trosce jak najwyższą jakość naszych usług w procesie produkcyjnym korzystamy z narzędzi i materiałów uznanych na rynku marek. Ma stałe klientki, które przychodzą do od lat. Poniżej znajdą zdjęcia przedstawiające część z zakresu naszych usług. Od początku działalności.

 • foto
  Przerwanie papy nawierzchniowej grozi zawilgoceniem

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Przerwanie papy nawierzchniowej grozi zawilgoceniem a w rezultacie utratą właściwości termoizolacyjnych dachu i ścian. Jesteśmy również dystrybutorem firmy produkującej odwodnienia liniowe, doświetlacze piwniczne, okna piwniczne, wycieraczki do obuwia, blachy perforowane. Firma, która pomoże w pracach dekarskich to podnośniki do 46 m . Cieszę się, że praca z ludźmi rozwija i motywuje mnie do nieustannego rozwoju zawodowego i osobistego.

 • foto
  Dach kopertowy 200m2 bez lukarn

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Dach kopertowy 200m2, bez lukarn i udziwnień,ekipa zobowiązuje się zrobić całość w 6 dni, dobra cena jak za dach, szukam wykonawcy na lipiec, czy mogę prosić namiar na tą ekipę. Znajdą u nas również okna przeróżnych, najróżniejszych stylach, ale wszystkie nasze produkty cechuje niezwykła izolacja, innowacyjne rozwiązania techniczne i ponadprzeciętna użyteczność. Jak chodziłam były trzy: jedna króciutko.

 • foto
  Dachówki ceramiczne i cementowe Antystatyczne:

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Dachówki ceramiczne i cementowe. Antystatyczne: elektrostatyczne generowane przez podłogi laminowane są zazwyczaj znikome, ale w celu ich dodatkowego zmniejszenia stworzyliśmy technologię nadającą wybranym produktom trwałe właściwości antystatyczne przez cały okres eksploatacji podłogi. Naturalnie po to, by zmienić fryzurę, kolor włosów lub.

 • foto
  Zapoznaj się ze wskazówkami na temat użytkowania i

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Zapoznaj się ze wskazówkami na temat użytkowania i czyszczenia. W zakres naszych usług wchodzi: położenie więźby dachowej, demontaż i montaż połaci dachowej, wykonanie obróbek blacharskich, podbitka, montaż rynien, okien dachowych, wyłazów, położymy dachy z dachówki, blachy oraz papy. Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest firmą, której szukasz. Zakres zlecenia: naprawa.

 • foto
  Pani założycielka salonu oraz

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Pani - założycielka salonu - oraz dwie inne pracownice mają stopień mistrzowski we fryzjerstwie. Jesteśmy z i dla od ponad dwudziestu lat. Razy do roku to wystarczy żeby moja fryzura miała kształt i ładnie. Dbając komfort i wychodząc na przeciw oczekiwaniom oprócz montażu okien i drzwi oferujemy dodatkowe usługi w postaci kompleksowych remontów pomieszczeń. Na każdą wykonaną przez.

 • foto
  Są to panele przeznaczone do budowy domów w całości

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Są to panele przeznaczone do budowy domów w całości - ściany nośne,ściany działowe, podłogi, sufit, dach. Jeśli są zainteresowani naszą ofertą lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy kontakt. Wykonanie nowego pokrycia dachowego trzech drewnianych bram dębowych, wolnostojących przy kościele. Produkt to trwale plastyczno-elastyczny, bitumiczny uszczelniacz-klej dekarski na bazie bitumów i żywic, do naprawy i izolacji pokryć dachowych.

 • foto
  To dla gwarancja wysokiej jakości oraz

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  To dla gwarancja wysokiej jakości oraz klasy produktu końcowego jakim są drzwi zewnętrzne. Jak można wystylizowac włosy do pasa. Zajmujemy się również regulacją okien, wymianą szyb, naprawą okuć okiennych i drzwiowych. Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Najlepsi specjaliści dokonują także profesjonalnej wyceny i doradzają w technicznym i estetycznym zakresie usług. Okna drewniane są ciekawą alternatywą dla okien.

 • foto
  Jest otwarty na sugestię ale zawsze dobrze doradza i

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Jest otwarty na sugestię, ale zawsze dobrze doradza i proponuje nowe rozwiązania. Takie uszkodzenia można naprawić i odwlec moment układania nowego pokrycia nawet cztery-pięć lat. Oferta naszej firmy daje nieograniczone możliwości. Usługi dekarskie jakie świadczymy od ponad 15 lat to również warsztat blacharski który wykonuje niezliczone obróbki blacharskie na każdy dach nawet ten najmniejszy. Nie byl zbytnio zainteresowany moją osobą bardziej.

 • foto
  Choć ze względu na cenę krycie strzechą nie jest szczególnie

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0

  Choć ze względu na cenę, krycie strzechą nie jest szczególnie popularne, to dla porządku jednak należy wspomnieć także tej metodzie. Kompleksowy lub częściowy remont dachu krytego dachówką. Wypełnienia w postaci paneli z blachy aluminiowej izolowane są grubą warstwą pianki poliuretanowej. Planujesz wybrać godnego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany.